Rıza Zelyut / Gazeteci /Yazar

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Rıza Zelyut / Gazeteci /Yazar

Müslüman çocuklarına kim tecavüz ediyor?

26 Mart 2016 Cumartesi 21:49

Ey fakir Müslümanlar! Şu haberleri çok dikkatli okuyun: *Yıl 2008. Şu sıralar büyük politikacıların çok ilgi gösterdiği ENSAR Vakfı’nın Çorum Şubesi’nde Zekai İşler isminde birisi başkan... Bu adam, Çorum’daki gazetelerde millete din ve ahlak dersleri bile veriyor. Ama tutuklanıyor...

Niçin mi? Çorum Ensar Vakfı’na iki kızını yollayan Çorumlu bir imamın anlattığına bakın: “Vakıfta düzenlenen kurslar sırasında büyük kızıma tecavüz etti, küçük kızımı elle taciz etti.”
İmamın 15 yaşındaki kızı da “Öğretmenimiz ablama tecavüz etti. Bana da elle tacizde bulundu” dedi.
- Sinop Gerze’de AKP’li olduğu bilinen ve İslamcı Gençlik İlim ve Hikmet Derneği’nde (GİHDER) Başkanlık yapan Rafet Ermiş, başında bulunduğu derneğin Kuran kursuna gelen 4 erkek çocuğuna tecavüz ettiği suçlamasıyla tutuklanıyor. Sinop Ağır ceza mahkemesinde yargılanan Rafet Ermiş, 24 yıl hapis cezasına çarptırılıyor.
- Benzer bir rezalet haberi de Rize’den: Mehmet Nuri Gezmiş, din dersi öğretmeni... AKP iktidarıyla birlikte o da yükseliyor. Bu herif de erkek çocuklara tecavüz ettiği gerekçesiyle tutuklanıyor. Hem dindar hem oğlancı...
- Karaman’da Ensar Vakfı ile KAİMDER adlı imam hatip mezunları derneğine bağlı erkek öğrenci yurtlarında ders veren 54 yaşındaki Muammer B. Adlı öğretmen, 45 erkek öğrenciye tecavüz ettiği suçlamasıyla tutuklandı. Bu sapığın da AKP’ye çok yakın olan Memur Sen üyesi olduğu açıklandı.

AKP TECAVÜZCÜLERİ GİZLEMEK PEŞİNDE Mİ
Sıkı durun:
- Çocuklarımızı emanet ettiğimiz AKP’li Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu, bu sabıkalı vakfa arka çıktı. Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan da ENSAR saflarına geçti.
 Asıl rezalet Millet Meclisi’nde yaşandı.
MHP, bu çocuklarımıza tecavüz edenleri teşhir edebilecek bir önerge ile Millet Meclisi’ni göreve çağırdı. Gelin görün ki AKP’nin oyları ile MHP önergesi reddedildi. Böylece, ENSAR Vakfı gibi sözde dindar kuruluşların ve kirli ilişkilerin araştırılması önlendi.
Ey AKP’liler; ey sıkı Müslümanlar! Bu erkek çocuklara tecavüz pisliğine laik bir kuruluş veya kişi bulaşsaydı yeri göğü inletmez miydiniz?
Diyanet İşleri Başkanı’na soruyorum: Kendi küçük kızını öpen babayı, şehvete bulaştıracak kadar ahlakçılık yapıyorsunuz. Peki yoksul Müslümanların oğullarına-kızlarına tecavüz eden bu Müslümanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Susmakla o tecavüzlere ortak olmuş olmuyor musunuz?

HAİNİ YÜCELTEN BAKAN
Kim yetiştiriyor bunları biliyor musunuz? Nurettin Yıldız tipinde sözde hocalar. Bu Nurettin Yıldız; “6 yaşındaki kız çocuğu ile 78 yaşındaki, yaşıyorsa 135 yaşındaki birisi bile evlenebilir!” diyen bir adam.
İşte bu adam, Ankara- Kızılcahamam’da toplanan AKP Gençlik Kolları, İl Başkanları ve MKYK üyelerine eğitim veriyormuş.
Öğretmenin Nurettin Yıldız olur ise örnek liderin de hain İskilipli Atıf olur...
Çünkü Gençlik Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 1919’da İzmir’e çıkıp Anadolu’daki Müslüman kadınlara tecavüz eden Yunan ordusuna “Padişahımızın ordusu!” diye destek veren İskilipli Atıf Hoca isimli haini, Bakanlık emriyle gençlere örnek lider gösterip hakkında tören düzenletmiş. Halbuki o hain, Erzurum-Rize hattında 1925 yılında çıkan şapkaya karşı isyanın fikir babası olduğu için yargılanıp asılmıştı.
Bu İskilipli hain örnek lider ise Atatürk neci ey Akif Efendi?
Hemen boşalt oturduğun o Cumhuriyet koltuğunu...

 

Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA