Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nani benim önceliğim..
09 Haziran 2013 Pazar 14:54

Nani benim önceliğim..

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, transferle ilgili çok çarpıcı bir açıklama yaptı

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Galatasaray Lisesi Pilav Günü etkinliğinin çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Aysal, transferlerden seçime, gezi parkı olaylarından TFF'nin yabancı oyuncu kontenjanına kadar bir çok konuda önemli açıklamalarda bulundu.

PİLAV GÜNÜ HAKKINDA

"Galatasaray'ın bugün bayram günü, dostlar bir araya geliyor hasret gideriliyor, herkesin burada çok büyük hatıraları vardır, benim de olduğu gibi. Transfer bugünkü gündemimizde yok, sizleri üzmek istemiyorum sorularınızı cevaplarım ama tamamen Galatasaray ailesinin günü."

NANI KONUSU

"Nani için benden bugüne kadar bir şey duymadınız, ciddiye almamanız lazımdı. Nani ile ilgili bir durum yok. Benim önceliklerim arasında olan bir konu değil.

ihtiyacımız olan yerler olabilir onları transfer ederiz. İyi bir takımımız var. Almış olmak çini oyuncu alma niyetinde değiliz. Bir pozisyonu güçlendirmek için gerekli ise, teknik bir gereksinim varsa ki bana da gelmiş bir dosya yok önümde , gelirse duruma bakarız, teknik gereksinimleri yerine getiririz"

MELO VE RIERA

"Riera geçen sezon iyi bir dönem geçirdi. Riera için hoca daha değişik bir düşünce içindeyse, o bölge için farklı bir uygulama düşünüyorsa, eksik yönlerimizi kuvvetlendirmek istiyorsak, teknik bir kararsa yani , teknik gereksinimleri yerine getirmeye çalışıyoruz.

Melo için ise şunu söyleyebilirim, Melo'da şartlar uyarsa, teknik heyet isterse ve de oyuncunun kendisini de kalmak isterse kalır. Şartlar ve Melo'nun kendi düşüncesi de önemli"

YABANCI KONTENJANI

"Bu konuda Kulüpler Birliği'nin müşterek bir kararı yok. Geçen sezon da Federasyonun bir kararı yok, tek başına bir önerisi var, öyle algıladık biz. Türk futbolunun lehine olduğuna inandığımız her kararın arkasındayız.

YÖNETİMDE SADECE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ VAR, KÖKLÜ BİR DEĞİŞİKLİK, CİDDİ BİR DEĞİŞİM YOK"

"seçime gitme amacımızda büyük bir değişim yok, ciddi bir değişim yok, yönetim kurulunun yarısı içeride, bazı arkadaşlarımızın yerine başkaları geliyor. görev değişikliği var diyelim. Benim de yerime biri gelecek. Ben nasıl birinin yerini aldım, zaman içinde benim de yerime daha dinamik, daha başka fikirleri olan birisi elbet gelecek, Sıradan bir değişim yaşanıyor, büyütmeyelim olayı.

GEZİ PARKI OLAYLARI BİR MILAD OLABİLİR

"Gezi parkı olaylarını toplum psikolojisini en uyumlu şekilde aksettiren bir hareket olarak görüyorum. Bir milad olabilir, biz yöneticiler olarak taraftardan aldığımız işareti değerlendirmemiz lazım. Taraftarların iç içe oturma isteklerini memnuniyetle yaparız.

Toplum psikolojisini en uyumlu şekilde aksettiren hareket buna da hepimiz destek veriyoruz. Ülkenin kendi arasında kardeşlik ve dostluk olgsunu çok güzel yansıtıyor."

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA