Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ne intiharı, sabaha kadar eğlendim
09 Mayıs 2013 Perşembe 15:53

'Ne intiharı, sabaha kadar eğlendim'

Can Tanrıyar, intihar iddialarını Medya Sokağı'na yalanladı. Petek ile ilgili şok bir iddia ortaya attı..

 

Gittiği bir gece kulübünde kırdığı bardakla intihara kalkıştığı iddia edilen ünlü magazinci Can Tanrıyar, şokta! "Her zaman yaptığım birşeyin bu kadar abartılacağını tahmin etmemiştim" diyen Tanrıyar, Medya Sokağı'na konuştu. İşte Tanrıyar'ın sözleri:

 "ÖKSÜRSEM ZATÜRREE DİYORLAR"

"Ben zaten eski eşimle dost ve arkadaş kalmadığımız sürece ikimizin de böyle facia durumlara düşeceğini biliyordum. En küçük kızgınlık anında bile yaptığım en basit şeyler bu durum yüzünden dev hale gelmeye başladı. O bütün imajını kaybetti, ben öksürsem bile zatürree oldu diye yazıldı... Çok şükür bomba gibiyim. Tamam bir bardak kırma olayı oldu ama bu intihar değildi. Hatta sonra gazeteci arkadaşlarla birlikte buluşup, o gece Osmanbey'deki bir gece kulübüne gittik ve sabaha kadar orada kaldık. İntihar etmiş olan biri hastanede olur, gece kulübünde olur mu? Bu konuyla ilgili kendimi savunuyor duruma düşmüş olmak bile benim için zuldür."

"BU NE ÖFKE.. BU NE KİN.."

Eski eşi Petek Dinçöz ile ilgili olarak, "Ben bu durumu bir an önce dostça kapatmak istiyorum" diyen Tanrıyar, sözlerini şöyle sürdürdü:
"Gazeteci arkadaşlar beni arayıp, 'Sizi Bebek'te biraraya getirelim' dediler, ben kabul ettim. Ama Petek, 'Ben sonuna kadar savaşacağım' demiş.. Bu neyin savaşıdır, bu ne öfke, bu ne kin...  Dahası, Sacit Aslan'a, 'Bana onun ölüm haberini getirene ödül vereceğim' demiş.."

"BİRİLERİ BİR SENARYOR YAZMIŞ AMA.."

"Ortada bir senaryo var ve birileri bunu oynamamızı istiyor, yan yana gelirsek de bozulacak diye korkuyorlar...
Açıkçası Hazreti Ali'nin bir sözü var, "Ben ona iyilik yapmadım ki, o bana kötülük yapsın" diye... Hakikaten öyle oldu, 12 yıllık iyiliğimin bedelini ödüyorum, keşke bu kadar iyi olmasaydım.."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA