Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nejat İşlerin durumu ağırlaştı
30 Ekim 2013 Çarşamba 11:25

Nejat İşler'in durumu ağırlaştı

Karaciğeri iflas eden Nejat İşler'in durumu ağırlaştı.

Merakla beklenen "Behzat Ç. Ankara Yanıyor" filminin galası, önceki akşam Maslak TİM'de yapıldı. Tüm oyuncuların hazır bulunduğu galada gözler Nejat İşler'i aradı.

'EŞEK KADAR ADAM'
İşler'in neden galaya gelmediğine rol arkadaşı Erdal Beşikçioğlu şöyle yorum yaptı: "Nejat'la çalışmak, onunla aynı soluğu alıp vermek kadar güzel bir şey yok. Nejat, gelmiş ya da gelmemiş sorun değil. Kendini iyi hisseder gelir, hissetmez gelmez. Tabir-i caizse; eşek kadar adam. Zorlamaya gerek yok."

TEDAVİYİ REDDEDİYOR
Nejat İşler'in yakınları ise başarılı oyuncunun sağlığının iyice bozulduğunu öne sürdü. Karaciğerinin iflas ettiği ve bu nedenle vücudunda yaralar çıktığı konuşulan İşler; iddialara göretedavi olmayı reddedip alkol almayı sürdürünce Bodrum'dan başka bir yere gidemez hale geldi.

SANEM'DEN MÜTHİŞ DÖNÜŞ
Uzun süredir ABD'de kalıp birkaç ay önce Türkiye'ye dönen Sanem Çelik, bu filmle hayranlarıyla buluşuyor. Filmdeki performansı ile beğeni kazanan Çelik, güzelliği ile de dikkat çekti.  Yakınlarının tedavi önerisini reddettiği konuşulan Nejat İşler, iddiaya göre birkaç gün önce Bodrum'da yine aşırı alkol alırken görüldü. İşler'in bu hali; çevredekileri oldukça üzdü.

YORUMLAR
Nejat işler
Dilek İnan
Büyük geçmiş olsun diliyorum. Rabbim hastalarımın tedavisi bulup iyileştirsin, ecelleri benden olsun diye doktor kullarını yaratmış. Tedavisini ihmal etmesin, sinema ve dizilerde onlar gibi başarılı oyuncalara ihtiyacı var
30 Ekim 2013 Çarşamba 12:18
85.100.100.57
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA