Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Odasını egzotik hayvanlarla paylaşıyor
26 Nisan 2013 Cuma 13:19

Odasını egzotik hayvanlarla paylaşıyor

Liam Andrews adındaki genç, odasında 300’den fazla sürüngen ve böcekten oluşan egzotik hayvanla birlikte yaşıyor.

Liam, tarantula, yılan ve ölümcül akreplerin de içinde yer aldığı hayvanlarla çekinmeden aynı odada uyuyor, boynuna doladığı yılanlarıyla televizyon izliyor.

İngiltere’nin Northamptonshire kontluğunun Desborough kasabasında yaşayan 16 yaşındaki çılgın genç Liam Andrews, tam bir sürüngen ve böcek hastası. Yatak odasında 300’den fazla ekzotik hayvanla yaşayan Liam, aralarında tarantula, yılan ve ölümcül akreplerin de bulunduğu sürüngen ve böceklerle hiç çekinmeden aynı yatak odasında uyuyor.

Koleksiyonunda çeşitli kertenkele, kurbağa ve kuşlar da bulunan delikanlı, boynuna doladığı yılanlarıyla televizyon izliyor ve yanına bazı hayvanlarını alarak günlük market alışverişi yapmaya bile gidiyor.

Hayvanları insanlara tercih ettiğini ifade eden genç öğrenci, “Yatak odamda benimle kalan 60’ın üzerinde sürüngen ve bunların yanında bazı diğer egzotik hayvanlarım var. Şimdiye kadar hiçbiri kaçmadı. Kızların odamdaki bu durumdan çok hoşlanacaklarını düşünmüyorum. O yüzden eve pek kız arkadaş getirmiyorum” dedi.

Evde rastlanan en tuhaf durumlardan biri ise, Liam’ın 52 yaşındaki babası Nigel’in, tuvalette iki yılanı çiftleşirken ‘basması’ olmuş. Baba Nigel, geçirmiş olduğu minik şoku anlatırken, “Tuvalete girip oturduğumda korkudan kaskatı kesildim; sarmaş dolaş iki yılan dimdik bana bakıyordu” dedi.

DHA
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA