Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Öğrencinin sorusuna neden kızdı?
29 Nisan 2013 Pazartesi 12:05

Öğrencinin sorusuna neden kızdı?

Nişanlısı Burcu Kıratlı’dan ayrılan Ahmet Kural, Akdeniz Üniversitesi öğrencilerinin sorularına sinirlendi

 ‘İşler Güçler’  dizisi oyuncuları Ahmet  Kural, Murat Cemcir, Sadi Celil Cengiz ve Şinasi Yurtsever, Mardan Palace’taki Televizyon Ödülleri töreni öncesinde Akdeniz Üniversitesi’nde öğrencilerle söyleşi yaptı. 
Nişanlısından ayrılan Ahmet Kural’ın  uykusuz ve moralsiz olduğu görüldü. Oyuncu, gelen  bazı sorularaysa sinirlendi. Bir öğrencinin, kolunda  eski nişanlısı Burcu Kıratlı’nın baş harfi olan ‘B’ dövmesini işaret ederek, “Hikayesini anlatır mısınız?” sorusuna Kural, “Çok anlattım. Google’dan  bakarsınız” diyerek cevap vermedi. 
Bir öğrencinin, “Dizideki gibi romantik misiniz?” sorusunuysa Kural, “Bak bu soruyu sordun, bütün kameralar sana döndü” diye yanıtladı.
 Söyleşinin başında, “Biraz kendinizi tanıtır mısınız?” sorusuna da kızan Kural, “Ben Halit Ergenç, Okan Yalabık olurun. Biz ‘İşler Güçler’ dizisinde oynuyoruz. O dizinin oyuncularıyız. Siz nereye geldiniz” dedi. 

murat.jpeg
GÜNÜN en neşeli ismiyse Murat Cemcir’di.  Cemcir, salona girince öğrencilere yumruk şov yaptı. Oyuncunun sürekli konuşması üzerine Kural ve Yurtsever, “Çok konuşuyor” dedi. Araya giren  Cemcir, “O zaman siz konuşun A.K.” diyerek   tepki gösterdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA