Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Oktay Kaynarca 10 ay sonra boşanıyor
21 Mayıs 2013 Salı 07:15

Oktay Kaynarca 10 ay sonra boşanıyor

Geçtiğimiz Temmuz'da Melek Angun'la evlenen Kaynarca mahkemelik oldu. Hem de..

Geçtiğimiz Temmuz ayında Kilyos'taki Solar Beach'te nikah masasına oturan Oktay Kaynarca ve Melek Angun, evlilikleri bir yılı doldurmadan boşanmak üzere mahkemelik oldu. Geçtiğimiz gün İstanbul Aile Mahkemesi'nde dava açan ünlü oyuncu, evliliğin eşinin kıskançlığı yüzünden bittiğini ileri sürdü. Kaynarca, mahkemeye sunduğu boşanma dilekçesinde şöyle dedi:

BENİ KISKANIYOR
"Aramızdaki şiddetli geçimsizlik, evliliğin ilk aylarından itibaren başladı. Beni kıskandığı için sürekli rencide edip sıkıntı yarattı. Oysa ben tiyatro, televizyon ve dizilerde rol alan bir oyuncuyum. Sanat dünyasında ve halk arasında tanındığım için kamuoyunda saygın bir kişiliğe sahibim. Dolayısıyla davalı ile aramda fikren ve ruhen büyük farklılıklar oluştu. Bana ve çevreme güvenmedi. Hatta müşterek konutumuza dahi gelmeme rıza göstermedi. İki aydan beri ayrı yaşamaktayız."

ŞİDDET UYGULADI

Bir başka iddiaya göre ise , Kaynarca evlendiği halde gece hayatından vazgeçmedi.
 Eşinin cep telefonunda birçok kadınla mesajlaştığını gören Angun, son dönemde ise Kaynarca’nın özellikle bir kadınla çok samimi olduğunu öğrendi. Bu yüzden sık sık kavga etmeye başladı. İddiaya göre kavgalardan birkaçında Kaynarca, eşine şiddet uyguladı. Angun’un konuyla ilgili rapor alıp suç duyurusunda bulunduğu konuşuluyor. 
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA