Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Oktayı halen seviyorum ama..
30 Mayıs 2013 Perşembe 08:29

Oktay'ı halen seviyorum ama..

Oktay Kaynarca'nın boşanma davası açtığı eşi Melek Angun yaşanan süreçle ilgili ilk kez konuştu..

Oktay Kaynarca’yla boşanmak için bugün hakim karşısına çıkacak olan Melek Angun, evliliklerini sona götüren süreci anlattı: “Oktay’la birbirimizi uzun zamandır tanıyoruz. Perşembe günü (bugün) mahkememiz var ve biz boşanmak için imza atacağız. Aslında birbirimizi severek evlendik, halen de seviyoruz.

Zaten aramızdaki sorun sevginin, aşkın bitmesi değil; onun çevresindeki insanlar tarafından suistimale uğraması. Aileden bazı kişiler araya girdi, bu durum bizi evliliğimizi bitirmeye zorladı. Tek neden bu."

TAZMİNAT İSTEMİYORUM

Melek Angun, boşanma davasında Oktay Kaynarca’dan 500 bin lira tazminat isteyeceği iddiasına şöyle yanıt verdi: “Boşanmada tazminat talebim yok. Ne benim onun parasına ihtiyacım var ne de onun benim parama. 

Ben evlendiğimde de işime devam eden bir insandım. Önceki gün baş başa oturup veda yemeği yedik, konuştuk. Kendisinden hiçbir maddi talebim olmadığını söyledim. Benim derdim para değil. Hiçbir şey istemiyorum.”

6 YILA KADAR HAPSİ İSTENİYOR

Bu arada, Melek Angun’u işyerinde “Seni öldüreceğim, boynunu kıracağım” diyerek tehdit ettiği ve şiddet uyguladığı iddia edilen Oktay Kaynarca hakkında, İstanbul Cumhuriyet Savcılığı tarafından iddianame hazırlandı. 1 yıl 4 aydan 6 yıla kadar hapsi istenen oyuncunun yargılanmasına önümüzdeki günlerde İstanbul Adliyesi’ndebaşlanacak.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA