Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Okulumuza Atatürk gelmiş
24 Nisan 2013 Çarşamba 13:37

'Okulumuza Atatürk gelmiş'

Atatürk’e benzerliği ile tanınan Sinema Sanatçı Göksel Kaya, okulda büyük ilgi gördü.

BURSA’nın Orhangazi İlçesi Belediye Başkanı DP'li İsmail Tartar’ın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle davet ettiği, Atatürk’e benzerliği ile tanınan Sinema Sanatçı Göksel Kaya, büyük ilgi gördü.

4’üncü Çocuk Şenlikleri etkinlikleri için Orhangazi’ye gelen sanatcı Göksel Kaya, belediye görevlileri ile birlikte ilçede yer alan Alitekin, Atatürk, Orhanbey ve Tuna İlkokullarını gezdi. Okul bahçelerindeki programa katılan Atatürk'e benzerliği ile dikkat çeken Göksel Kaya’yı gören öğrenciler, şaşkınlıklarının ardından sanatçıya büyük ilgi gösterdiler. Kaya’nın kendisini tanıtması üzerine çevresini saran küçük öğrenciler ona sarılırken, bazıları elleriyle yüzüne dokunarak şaşkın ifadelerle izledi.

Okul bahçesinde öğrencilerle konuşan, onlara nasihatlerde bulunan Atatürk’ün benzeri Göksel Kaya, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten dileklerimle kutlarım. Büyük bir coşku, sevgi seli ve ağlayan, sarılıp 'Siz ölmemiş miydiniz' diyen çocuklarımızla karşılaştım ve inanılmaz duygu yoğunluğu yaşamaktayım. Ayrıca sizlerle buluşmama vesile olan Orhangazi Belediye Başkanı İsmail Tartar’a teşekkür ederim” dedi.

Okul ziyaretlerinin sonunda Kaya’nın ayrılmasını istemeyen bazı çocuklar da gözyaşı döktüler.

 
 
DHA
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA