Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Olaylı evlilikte şok gelişme...
03 Nisan 2013 Çarşamba 15:59

Olaylı evlilikte şok gelişme...

Meltem Cumbul, genç eşi Alican Özbaş'la ayrılık aşamasına geldi.

Meltem Cumbul, genç eşi Alican Özbaş'la ayrılık aşamasına geldi. Güzel oyuncu, kararını vermek için geçtiğimiz gün tek başına ABD'nin Los Angeles kentine gitti.

Ani bir kararla hayatını kendisinden 13 yaş küçük Alican Özbaş'la birleştiren Meltem Cumbul, ABD'ye kaçtı! Genç eşinin asabi tavırlarından dolayı evliliği üzerinde kara bulutlar dolaşmaya başlayan Cumbul; kafa dinlemek için önceki günlerde soluğu Los Angeles'ta aldı. Takvim'in haberine göre; uzun yıllar yaşadığı ABD'de birçok arkadaşı olan Cumbul'un bir süre daha Los Angeles'ta kalıp stres atacağı öğrenildi.

ŞİDDETLİ TARTIŞMA
Meltem Cumbul'un yakın çevresine göre ise güzel oyuncu, evliliğiyle ilgili karar vermek için yurt dışına gitti. Cumbul'un; Alican Özbaş'la yaklaşık 10 gün önce Kuşadası'nda şiddetli bir şekilde tartıştığı öğrenildi. İddialara göre Meltem Cumbul, bu tartışmanın ardından önce İstanbul'a; ardından da ABD'ye gitti. Güzel oyuncunun; şimdilerde Kuşadası'nda olan genç eşinden boşanıp boşanmayacağı ise Türkiye'ye döndüğünde belli olacak.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA