Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Şehzade Mehmet gece kulübünde cariye seçti
19 Mayıs 2013 Pazar 12:49

Şehzade Mehmet gece kulübünde cariye seçti

Muhteşem Yüzyıl" dizisinin Şehzade Mehmet'i Gürbey İleri, eğlendiği üç kız ile Zilly Pera adlı gece kulubünde mahsur kaldı.

Son dönemde oyunculuğu kadar, çapkınlıkları ile de gündemde olan ve yine bir çapkınlık esnasında paparazilere yakalanınca Ezgi Eyüpoğlu ile süre gelen ilişkisi noktalanan yakışıklı oyuncu Gürbey İleri, önceki gece üç kız ile birlikte Asmalımescit Zilly pera'da sabahladı.

img_2795.jpg
Üç kızla yaklaşık 4 saatlik eğlencesinin sonunda tam mekandan ayrılacakken çıkışta gazeteciler olduğu öğrenen İleri, Yaklaşık 1,5 saat kız arkadaşları ile birlikte mekanda mahsur kalıp durum değerlendirmesi yaptı. Gazetecilerin gitmesini beklerken mekan görevlilerinin kapatıyoruz uyarısında bulunmasıyla ilginç bir planı devreye sokan Şeyhzade ve cariyeleri, mekanı ayrı ayrı terk ederek dikkat çekmemeye ve kaçmaya çalıştılar.
O gece tanıştığı kız arkadaşlarını içeride bırakıp dışarıya yalnız çıkan oyuncu, hızla bir taksiye binip uzaklaşırken, hedef şaşırtmak istedi. Ancak planı untutup kendisinden hemen sonra kapıda görünen Gürbey'in kız arkadaşları, deyim yerindeyse bir çuval inciri berbat ettiler.

Abim duyarsa beni keser...

 

img_2810.jpg
Mekan kapısında birbiri ardına patlayan flaşlarla neye uğradıklarını şaşıran ve deyim yerindeyse donup kalan Şeyhzade Mehmet'in cariyeleri, ilk şoku atlattıklarında çareyi birbirlerine sarılıp yüzlerini gizlemekte buldular. Gazetecilerin yoğun soruları karşısında iyice bunalan kızlardan biri, ''ne olur yapmayın, abim duyarsa beni keser. Vallahi yeni tanıştık.'' derken, diğer bir kızlar ise yüzlerini gizleyerek, bizim onunla bir ilişkimiz yok, biz öğrenciyiz. Bırakın bizi gidelim.'' dediler.
 
Çekmeyin bi daha yapmayacağım...


Daha sonra kendileri karga tulumba yoldan geçen bir  taksiye adeta atan kızlar, aracın içinde de yüzlerini saklamaya çalışırlarken, ortaya ilginç kareler çıktı. Araç içindede ''babam duymasın, çekmeyin. bi daha yapmayacağım'' diyen kızlardan biri, başını adeta dizlerinin arasına gömerken, diğer arkadaşlarıda kendisine aynı şekilde eşlik ettiler.


Otoparka kaçtı...


Kızlardan önce mekandan taksiyle ayrılan Gürbey İleri ise, cariyeleriyle tekrar buluşmak için yaklaşık 200 mt ileri kamp kurarken, yaşananları saniye saniye seyretti. Gazetecilerin kendisini fark ettiğini anlayan İleri Usaim Bolt misali ,taksiden inip depara kalktı. Koşup bir otoparka sığınan İleri, görevlilerin gazetecileri oyalaması ile kaçarak izini kaybettirdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA