Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Seni cennette gördüm
13 Nisan 2013 Cumartesi 14:15

'Seni cennette gördüm'

94 yaşındaki Muhammet Alıcı, Van Valisi Münir Karaloğlu'nu rüyasında cennette görüdüğünü söyleyerek makamına çıkıp rüyasını anlattı.

Vali Karaloğlu, yaşlı konuğunu kapıda sarılarak karşıladı.

Yıllarca camilerde temizlik işleri yaparak ailesini geçindiren Muhammet Alıcı, yaşlanıp, iş göremez duruma gelince devletin bağladığı yaşlılık kaaşıyla geçinmeye başladı. Eşi ile birlikte İstasyon Mahallesi'nde oturan Muhammet Alıcı, Van depreminin ardından Vali Karaloğlu tarafından Konya'da bir kamu misafirhanesine yerleştirildi. Bir süre burada kalan Mahemmed Alıcı, geçen yaz aylarında İstasyon Mahallesi'ndeki evine döndü.

Vali Münir Karaloğlu'nu kendisi ile birlikte rüyasında gördüğünü söyleyen Muhammet Alıcı, valiliğe giderek gördüğü rüyayı anlatmak üzere Vali Karaloğlu ile görüşmek istedi. Bu isteği öğrenen Vali Karaloğlu, kapıda karşıladığı Muhammet Alıcı'ya sarıldı. Muhammet Alıcı'ya çeşitli ikramlarda bulunan Vali Karaloğlu, rüyayı dinledi.

Rüyasını anlattıktan sonra, "İnşallah cennette birlikte oluruz" diye dua eden Muhammet Alıcı, görüşmenin ardından Vali Karaloğlu'nun talimatıyla araçla evine bırakıldı.

YORUMLAR
maşallah
hakan baran
daha öncede bu insan 8defa hacca gitmiş 3defasında yaya olarak gitmiş böyle insanlar ölmeden kıymeti bilinmiyor değerli arkadaşlar allah bizleri böyle beli bükük insanların dualarıyla ayakta tutuyor..gidelim ziyaret edelim hal hatrını soralım dualarını allalım seyyit olduğuda söylenen bu kişiden allah razı olsun
23 Nisan 2013 Salı 11:00
78.168.105.241
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA