Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Silahlı ve maskeli soyguncuları şaşkına çevirdi!
04 Nisan 2013 Perşembe 14:21

Silahlı ve maskeli soyguncuları şaşkına çevirdi!

Elleri silahlı, yüzleri maskeli soyguncular, soymaya çalıştıkları bayi sahibinin ani bir hareketle yüzlerindeki maskeyi çıkarması üzerine paniğe kapılıp olay yerinden kaçtı..

Bir tekel bayiine geceyarısı soygun amacıyla gelen silahlı ve kar maskeli 2 kişiyle işyeri sahibi arasındaki itiş kakış ve soyguncuların kaçmasıyla sonuçlanan ilginç olay güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

Edinilen bilgiye göre Tekel bayii sahibi Önder Tabakçı (28) dükkanını kapatmak üzereyken duyduğu sesten şüphelenip dışarıya çıktı.

MASKELİ VE SİLAHLI SOYGUNCULARLA BURUN BURUNA

Tam bu sırada ortaya çıkan kar maskeli ve silahlı iki kişi Tabakçı’dan para istedi. Tekel bayiinin sahibiyle silahlı soyguncular arasında itişme yaşanmaya başladı.

HİÇ BEKLENMEYENİ YAPTI

İtişme sürerken Tabakçı hiç beklenmeyen bir hareket yaptı ve soyguncluardan birinin yüzünü gizlemek için taktığı maskeyi çıkarıverdi. , Maskesi çıkan şüpheli ve arkadaşı kameralara da yansıyan bir panik yaşadı ve bu panik onların olay yerinden hızlıca kaçmasına yol açtı.

KAMERA KAYITLARINDA FAZLASI DA VAR

Şüphilelerin kaçmasından sonra farklı açıları gören kamera kayıtlarının incelenmesinde, ilginç olay tüm detaylarıyla ortaya çıktı..

Görüntülerde kar maskeli 2 kişi, tekel bayiinin arka sokağındaki duvarların üzerinden atlarken görülüyor...

SOYGUNCULARLA BURUN BURUNA GELDİ

İlk anda soyguncuların kendilerini değil ama seslerini duyan işyeri sahibi o tarafa yöneliyor. Bir kaç adım sonra soyguncularla bayi sahibi karşı karşıya kalıyor. Maskeli ve silahlı kişilerle Önder Tabakçı arasında arbede yaşanıyor.

SİLAHI DOĞRULTTU AMA HİÇ BEKLEMEDİĞİ HAREKETLE KARŞILAŞTI

Bayii sahibini etkisiz hale getirmek isteyen soygunculardan biri onun üzerine silah doğrulttuğu sırada hiç beklemediği bir hareketle karşılaşıyor. Önder Tabakçı iki kişiden birinin maskesini ani bir hareketle yüzünden alıveriyor.

PANİKLEYİP KAÇTILAR

Kamera bu sırada soyguncuların vücut hareketlerine yansıyan paniklerini de kaydediyor. Şaşkına dönen iki soyguncu tereddüt etmeden ve hızla olay yerinden kaçıyor.

“MASKEYİ ÇIKARINCA PANİKLEYİP KAÇTILAR"

Olaydan sonra Doğan Haber Ajansı kameralarına konuşan tekel bayi sahibi Önder Tabakçı iki kişinin kendisinden para istediğini belirterek, “Bana soygun için geldiklerini söylediler. Ben de üzerimde para olmadığını söyledim ve bunun üzerine şahıslarla aramızda bir boğuşma gerçekleşti. Bu esnada şahıslardan birinin maskesini çıkarttım. Maskeyi çıkarınca panikleyip kaçtılar" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA