Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Şimdi al yazın öde
24 Mart 2013 Pazar 18:44

Şimdi al yazın öde

Rexton W ,Korando ve Korando Sports modellerine Mart ayına özel kampanyalarla sahip olabilirsiniz

Şahsuvaroğlu Dış Ticaret, Distribütörü olduğu Ssangyong için Mart ayına özel fırsatlarla dolu  kampanyalar sunuyor . Bu kampanyalardan Şimdi Al Yazın Öde sloganı ile tanıtılan, üç ay ertelemeli kredi seçeneği ile Rexton W 2012 modellerini tercih edenler araçlarını hemen alıp, ödemelerini üç ay sonra yapmaya başlıyorlar.

Korando Sports 2012 modellerini Mart Ayında tercih edenler ise araçlarını hemen alıp ödemelerine 3 ay sonra başlarken, pick-uplara sportif bir görünüm sağlayan arka kapağa (half-top) ücretsiz sahip oluyorlar veya 20.000 TL, 24 ay % 0 faizli kredi seçeneğindende faydalanabiliyorlar.

SsangYong, Korando 2012 modellerinde ise 2.000 TL yakıt hediye ediyor. 63.450 TL’den başlayan fiyatlarla satılan Korando ayrıca 30.000 TL ye 18 ay 0 faiz avantajı da var. .

 Tüm ürün gamı bulundukları segmentlerde farklar oluşturuyor. Ürünlerde kullanılan karoseri kalitesi, estetik dizaynları, üstün performanslı motor teknolojileri ve güvenlik donanımlarının yanında yakıt ekonomileri ile de kullanıcılarının memnun olmalarını sağlıyor. Pick-up 4x2 AT segmentinde lider olan Korando Sports pick-up 2.0 LT. 155 PS, 2000 devir / dakika'da  360 NM tork üretiyor. Rakiplerinden arka bağımsız süspansiyonu ile ayrılan ve kullanıcısına kullanım amacına göre fayda sağlarken, binek otomobil konforu sununan otomatik ve manuel şanzıman olarak tercih edilebiliyor. Korando (SUV) ise C segmentinde konumlandırılan ürünü iç ve dış hacmi ile fark oluştuturuyor, 2.0 LT. 175 PS, 2000 devir / dakika'da 360 NM tork üretebiliyor. Yüksek tork gücü aracın ani ivmelenmesini arttırırken, yakıt tüketimini sınıfında az rastlanır seviyelere düşürüyor.  Otomatik şanzıman seçeneği de bulunan Korando,  4 x2 ve 4 x 4 olarak tercih edilebiliyor. E7 segmentinde olan Rexton ise 2.0 LT 155 PS motoru, 4 x 2 ve 4 X 4 çekiş sistemi seçenekleri ile pazarda yer alıyor. Ürün gamımızdaki diğer ürünümüz ise Rodius (MPV) Pazara yenilenen yüzü ve yeni teknoloji ile üretilen motoru ile pazara girmeye hazırlanıyor E4 Segmentinde olan Rodius kaslı ve dinamik görünüşü ila dikkatleri üzerine çekiyor. 

 

    Tüm SsangYong müşterileri showroomlardan sıfır kilometre SsangYong modellerinden herhangi birini alırken yapacakları sözleşme ile 4 sene içinde aldıkları aracı satmaya veya yeni bir modelle değiştirmeye karar verdikleri zaman aracını 2. EL olarak getirerek parasını 3 gün içinde alabiliyor.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA