Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Trabzonspor yeni başkanını seçti
27 Mayıs 2013 Pazartesi 01:58

Trabzonspor yeni başkanını seçti

Trabzonspor Kulübü'nün Olağanüstü Genel Kurulu'nda başkanlık seçimini 1571 oyla...

Trabzonspor’un Olağanüstü Genel Kurulu’nda başkanlığa İbrahim Hacıosmanoğlu seçildi. 19 Mayıs Spor Salonu’nda gerçekleştirilen genel kurulda 16.30’da sona eren oy verme işleminin ardından 17.30 sıralarında kongre divan kurulu tarafından oy sayımı başladı. Yaklaşık 8 saat süren sayım sonucunda İbrahim Hacıosmanoğlu, 1571 oy ile başkanlığa seçildi. Genel kurulda başkan adaylarından Muharrem Usta 1496, Metin Atasoy 723, Prof.Dr. Hakan Kulaçoğlu 284 ve Emre Aksoy 162 oy aldı.

TRABZONSPOR BAŞKANI KONUŞMAZ İCRAAT YAPAR

İbrahim Hacıosmanoğlu, sonuçların açıklanmasının ardından yaptığı teşekkür konuşmasında şunları söyledi:

"Kongrenin tüm camiaya hayırlı olmasını diliyorum. Trabzonspor sevdalılarına oy veren vermeyen herkese teşekkür ediyorum. Trabzonspor başkanı konuşmaz icraat yapar. Bizim icraat yapma zamanımız geldi. Emek hırsızlarına karşı güçlü olmamız lazım. Yönetim kurulunda güçlü arkadaşlarımız var. Kavgacı yakıştırmaları yapılıyordu. Biz bu koltuğun ne kadar kutsal olduğunu biliyoruz, koltuğa nasıl oturulması gerektiğini de biliyoruz. Biz Trabzonspor’a başkan olduk ama padişah gibi oturmayacağız. Bize verilen görev hizmet etmektir, bunu yapmaya çalışacağız. Tüm herkesi takımın etrafında toplamaya çalışacağız. Bugüne kadar söylediğim tüm sözlerin arkasında duracağımı biliyorsunuz. Kendi içimizdeki yapılanmayı tamamladıktan sonra Trabzonspor’un Türk futbolunda büyük bir misyona sahip olduğu gerçeğinden hareketle gelecek nesillere ahlaklı futbol bırakmak için büyük çaba sarf edeceğiz.”

İbrahim Hacıosmanoğlu başkanlığındaki yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

Ali Kemal Başaran, Yaşar Aşcıoğlu, Sebahattin Çakıroğlu, Murat Türköz, Ali Uzunay, Seyfettin Tayfun Kahyaoğlu, Köksal Güney, Abdi Serdar Üstünsalih, Mehmet Uğur Bozoğlu, Muhammet Kara, Engin Hacısalihoğlu, Onur İncehasan, Mehmet İrfan Çoşkun, Osman İlyas, (Yedekler): Yakup Aslan, Erol İbrahimağaoğlu, Ahmet Emre Turan, Köksal Sadıklar, Ömer Demir, Çetin Kansız, Mehmet Terzi.”
Kaynak: Ömür Avcı - Osman Şişko- Yunus Emre Sel / Trabzon,(DHA) -

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA