Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
UEFA ceza veremez!
20 Haziran 2013 Perşembe 12:24

UEFA ceza veremez!

UEFA’nın Disiplin Kurulu’na sevki sonrasında duruşmalı savunma talebi kabul edilen Fenerbahçe'nin kaderi belli olacak.

Başkan Aziz Yıldırım ve kurmayları cumartesi günü yapacakları duruşma için tüm hazırlıkları tamamladı. 

HT Spor'un haberine göre Başkan Yıldırım ve kulüp avukatları uzun süredir bu duruşma için sıkı bir şekilde hazırlanıyorlardı. Bunun için de tüm detaylar masaya yatırıldı ve savunma en iyi şekilde hazırlandı. Ardından da UEFA’da kulübü temsil edecek olan ünlü Alman avukat Dirk Reiner Mertens’e hazırlanan savunma incelenmesi için verildi. Alman avukat da yaptığı inceleme sonrasında tüm yönetimin gönlüne su serpen şu mesajı iletti: Savunma çok iyi hazırlanmış. Bu şartlarda UEFA bize ceza veremez. Siz rahat olun.

EKŞİOĞLU KRİZİ
Bu arada Fenerbahçe yönetimi savunmasını hazırlarken ufak çaplı bir kriz de yaşandığı ortaya çıktı. Buna göre ortak savunma hazırlanırken davada adı geçenlerden biri olan İlhan Ekşioğlu kendi avukatlarıyla ayrı bir savunma yapacağını söyledi. Ekşioğlu’nun, başkan Aziz Yıldırım’ın, “Bu işte ayrı kalmayalım. Gel ortak bir savunma yapalım” ısrarına karşı bunu kabul etmediği öğrenildi.

TARİHİ NYON ÇIKARMASI
Fenerbahçe, tarihi savunma için UEFA’ya gidiyor... Başkan Aziz Yıldırım ve kurmaylarının yanı sıra kulüp avukatları bugün UEFA’nın merkezi olan İsviçre’nin Nyon kentine kelimenin tam anlamıyla bir çıkarma yapacak. Başkan Yıldırım ve yöneticiler cuma günü yapacakları savunma için son hazırlıklarını Nyon’da yapacak. Tarihi görüşmelerin ardından Sarı-Lacivertliler geri sayıma geçecek ve UEFA’nın 24 Haziran’da vereceğini duyurduğu kararları bekleyecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA