Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ukraynadan getirip internetten sattılar!
29 Mayıs 2013 Çarşamba 16:28

Ukrayna'dan getirip internetten sattılar!

Manken olup çok para kazanacaksınız diyerek getirdikleri kadınları kurdukları internet sitesinden pazarlayan fuhuş çetesi çökertildi

İSTANBUL polisi insan ticareti yapan bir şebekenin kurdukları internet sitesi üzerinden yabancı uyruklu genç kadınları fuhuşa zorladıkları bilgisine ulaştı. Fuhuş liderlerinin Ukranyalı  Kateryna B. ve hileli yolla bir Türk ile evlendikten sonra Aleksi olan ismini Özlem A. olarak çeviren Estonyalı bir kadın belirlendi. 68 ayrı hat kullandıkları belirlenen şebeke için polis düğmeye basarak operasyon başlatıldı.
FUHUŞUN ŞİFRELERİ
Ukrayna ve Estonya'lı iki kadının İstanbul'da kurduğu fuhuş ağı çökertilince çetenin şifreleri de çözüldü. İşte o detaylar: Ülkelerinde manken, doktor, hukuk öğrencisi  ve öğretmen kadınları çok para kazanacaksınız diyerek İstanbul'a getirdiler. 1 ve 2 numara diye şifre koydukları Şişli'deki evlere yerleştirdiler. Gelen kadınlar önce uyuşturucuya alıştırıldı. Kurdukları internet sitesinde bu kadınları pazarladılar. 
PAŞANIN OĞLU ÇIKTI
Şebeke fuhuş yaptırdığı mankenlerin iki saat ücret karşılığında 700 ile 1000 dolar arasında para aldıkları tespit edildi. N.K ve Y.Z isimli kişiler her hafta kadınların kaldığı eve giderek ücretleri topluyorlardı.  Fuhuştan kazanılan haftalık ücretin 7 bin ile 10 bin dolar olduğu belirlendi. Kateryna B.'nin sevgilisi olan S.B.E 'nin 28 Şubat soruşturmasında tutuklanan Emekli Koramiral A.E.'nin oğlu olduğu da ortaya çıktı.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA