Aybars Hünalp / Gazeteci / Yazar

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aybars Hünalp / Gazeteci / Yazar

Ülker Sports Arena’da Galatasaray nasıl alkışlandı?

21 Mart 2015 Cumartesi 13:25

Fenerbahçe Ülker’in evi Ülker Sports Arena’da geçen gün Galatasaray adı geçince, salonu dolduran binlerce kişi alkışladı. Nasıl mı diye merak ediyorsunuz değil mi? Fenerbahçe Ülker Sports Arena’da hafta sonu İspanyolların ünlü kalecisi Julio Iglesias’ın konseri vardı. Iglesias gençliğini anlatırken “Belki Galatasaray’da forma giyerdim” deyince,salonun dolduran binlerce kişi bir anda Iglesias’ı alkışladı. Gençliğimizde hayranlıkla dinlediğimiz Iglesias sahneyi dolduranlarla kolay iletişim kurabilen bir sanatçı. Bir gün Galatasaray ve Fenerbahçe’nin de ortaya koydukları mücadeleden ötürü rakip sahada alkışlanması temenisiliyle.

Ataşehir’deki Kaykay Parkı

Vaktiyle Kadıköy İskelesi’ni yapan mühendisler, geminin boş haline göre hesap yaptıklarından, vapur yanaşınca Everest’e tırmanır gibi iskeleye tırmanıyorduk. Ne kadar mühendis de olsa, işin içinde olanların fikrini almak lazım. Ataşehir Belediyesi ilçedeki gençlerin sesine kulak vererek yeni bir kaykay pisti inşa etti. Pist resmen açılmasa da kullanıp deneyenler, pistin açılarının sakatlıklara yol açacak kadar kötü olduğunu söyledi. Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’ye iletiyoruz.

Statlara parmak iziyle girilecek

LİG TV’den editör Bülent Boğ’un dikkatini çekmiş. İspyanya’da önümüzdeki sezondan itibaren statlara parmak iziyle girilecek. Bizde fotoğraftan kart sahibini tanıyan Passolig gibi bir sistem tüm statların kapılarına konacak ve sisteme parmak izi yüklenmiş olan taraftarlar böylece daha iyi kontrol edilerek maçlara girebilecek. Dünya terörden ötürü  öyle bir noktaya gidiyor ki, yakında metroya da otobüse de gemiye de parmak izi sistemiyle girilirse, şaşırmamak lazım. Parmak iziyle tespit gibi sesten kimin küfür ettiğini bulan bir sistem de bulunsa, ne güzel olurdu diyoruz.

 

Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA