Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ünlü oyuncu dayak yedi!
07 Mayıs 2013 Salı 16:14

Ünlü oyuncu dayak yedi!

Sette öyle bir kavga çıktı ki, ünlü oyuncu soluğu karakolda aldı.

Akşam’ın haberine göre; Lale Devri adlı dizinin Necip Bey’i Kenan Bal ile İkbal Hanım’ı Gül Onat, birbirine girdi. İşte Gebze’de süren çekimlerde yaşananlar: Gül Onat ile Kenan Bal, sahneleri için, çekimin yapıldığı hastanenin kafesinde oturuyorlardı. Onat, Bal’a setin hazır olduğunu söyledi. Bal cevap vermeyince, Onat kendisini duymadığını zannetti ve sözlerini tekrarladı. Kenan Bal'ın "Sen çok oluyorsun artık adi kadın!" demesiyle şaşkına dönen Gül Onat, "Benimle doğru konuş, ne diyorsun sen?" diyerek Bal'a çıkıştı.

OLAYI DOĞRULADI

Sinirlerine hakim olamayan Kenan Bal, rol arkadaşını dövmekle tehdit ederek, küfürler savurdu. Bununla yetinmeyen Bal, Onat’a, elinin içi ve dışıyla iki tokat attı. Olayın şokunu atlatamayan Gül Onat, soluğu karakolda aldı. Olayı doğrulayan Kenan Bal, "Doğrudur. Söyleyecek bir şeyim yok. 5 hafta önce diziden ayrılmak istediğimi söylemiştim. Bundan sonra ne olur bilemiyorum" dedi. 

KAMERA KAYITLARI İNCELENDİ

Karakola giden Gül Onat, set çalışanları ve oyuncular şahitliğinde Kenan Bal’dan şikayetçi oldu. Kamera kayıtlarını inceleyen polis, Bal’ı karakola çağırdı. Müsait olmadığını söyleyen oyuncu, hafta içi gelip, ifade vereceğini söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA