Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ya böyle olacak ya da gideceksin
20 Nisan 2013 Cumartesi 19:37

''Ya böyle olacak ya da gideceksin''

Ayşenur Arslan CNN TURK'ten ayrıldıktan sonra Aydın Doğan'la yaptığı görüşmeyi anlattı.

Ayşenur Arslan, CNN Türk’ten ayrıldıktan sonra Aydın Doğan’la yaptığı görüşmeyi Haftalık Bağımsız Dergisi'ne verdiği röportajda anlattı...

''Ya böyle ya da gideceksin''

Arslan programa sonradan dahil olan Akif Beki’nin eklenmesiyle yaşadıklarını şöyle özetledi: “Akif’le program yapmanın bir süre sonra çok zor olacağı anlaşıldı. Çünkü konuşmaktan çok hani sanki benim yalancı çıkarılmam, itibarsızlaştırılmam, komik duruma düşürülmem falan gibi bir atmosfer içindeydi.  Bana, ‘ya böyle olacak ya da gideceksin’ dediler”
BEKİ BAŞARAMADI

“İişiğim kesildikten sonra Aydın Doğan’a vedaya gittim” diyen Arslan, o görüşmeyi şöyle anlatıyor: “Aydın Bey; ’Akif Beki ne söylerse söylesin, sen lafı öyle bir alıyor sonra gediğine koyuyor ve onu yere seriyordun ki, olmuyordu’ dedi. Orada Akif Beki’den performans beklenmiş. Akif’in benim karşımda yeterince güçlü olmayışı, beni mat edemeyişi, başarısızlığı programın sonunu getirmiş biraz. Yani Akif Beki’nin benim karşımda 1-0 galip gelmesi, başarılı olması gerekirken, olamayınca rahatsızlık vermiş.”

ERDOĞAN CNNTÜRK'Ü İSTEMEDİ

Arslan ,Doğan Grubu ve Başbakan Tayyip Erdoğan arasındaki yakınlaşmayı şu sözlerle aktarıyor. ''Erdoğan’ın nihayet Doğan Grubu’nda televizyona çıkmayı kabul ettiğini duydum. ‘Kanal D’ye çıkarım, CNN Türk’ü istemem’ demiş. Bu, ‘CNN Türk’ten memnun değilim, yeniden yapıla’ demek. Eğer CNN Türk temizlenecekse başlanacak yer de belli. Bir tek sorun ben miydim? Hayır, ama en kolay harcanabilecek bendim.”
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA