Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yarınlar Fenerbahçenindir
04 Mart 2013 Pazartesi 09:53

Yarınlar Fenerbahçe'nindir

Fenerbahçe Başkanı Yıldırım, "Yarınlar Fenerbahçe'nindir ve Fenerbahçe'ye zarar verenler bu yarınlarda olmayacaktır" dedi.

'Yarınlarımızda olmayacaksınız'

<div class="fb-like data-ref= fb_edge_widget_with_comment fb_iframe_widget" .utrsefzbwt0.like"="" data-layout="button_count" data-show_faces="false" data-action="like" data-width="90" data-font="arial" data-href="http://haber.gazetevatan.com/yarinlarimizda-olmayacaksiniz/519231/5/Haber" data-send="false" fb-xfbml-state="rendered" style="padding: 0px; margin: 0px; position: relative; display: inline-block;">

1

Yorum: 0
[“Kulübe zarar veren eylemlerin tek amacı F.Bahçe’nin yolunu kesmek ama bunu başaramayacaklar. F.Bahçe’ye zarar veren, verecek olan her kimse karşısında bizi bulacak. Yarınlar, F.Bahçe’nindi]
04.03.2013 - 00:27

“Kulübe zarar veren eylemlerin tek amacı F.Bahçe’nin yolunu kesmek ama bunu başaramayacaklar. F.Bahçe’ye zarar veren, verecek olan her kimse karşısında bizi bulacak. Yarınlar, F.Bahçe’nindi

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, son aylardaki taraftar olaylarının hep aynı kişiler eliyle meydana geldiğini ve alınan cezaların takımın sırtına ağır yük getirdiği belirtirken, bunların kesinlikle büyük ve cefakâr F.Bahçe taraftarına mal edilemeyeceğini söyledi. Yıldırım, F.Bahçe Dergisi’nin mart ayı sayızındaka yer alan başyazısında şu ifadeleri kullandı: 

“Futbol takımımız Avrupa’daki yürüyüşü hepimizin gurur kaynağı. Bununla birlikte taraftar ve saha olaylarından dolayı almış olduğumuz cezalar da ortada. Bu cezalar, kulübümüzün ve futbol takımımızın sırtına taşınması imkânsız yükler getirmekte. Eylemler artık ’Taraftar eylemleri’ olarak nitelendirilemez bir hal aldı. Hiçbir F.Bahçeli, kulübüne böyle bir kötülük yapmaz, yapamaz. Hep aynı kişiler eliyle meydana gelen bu olaylar, kesinlikle büyük ve cefakâr F.Bahçe taraftarına mal edilemez. F.Bahçe taraftarı, kulübene ve takımına aşıktır ve onları her şeyin üzerinde tutar. Kulübümüzü zor durumda bırakan bu eylemler ise ancak ve ancak tek bir sebeple yapılabilir, o da; ’F.Bahçe’nin yolunu kesmek’tir. Ancak çok açık bir şekilde ifade ediyorum ki; bunu ’başaramayacaklar’.

‘ÇOK DAHA DİKKATLİ OLMALIYIZ’

Yöneticilerimiz, hukukçularımız ve tüm birimlerimiz, F.Bahçemiz’e verilen bu ağır ve adil olmayan cezaların kaldırılması için gerekli çabayı sarf ediyorlar. Ancak biz kulübünün menfaatlerini her şeyin üzerinde tutan F.Bahçeliler olarak çok daha dikkatli olmalıyız. Uğradığımız maddi kayıplar bir yana, emeklerimiz ile bu noktaya gelen ’F.Bahçe’ markasına zarar verecek her tür tasarruftan kaçınmalıyız. Unutmayınız ki; F.Bahçe, F.Bahçeliler’in yani sizlerindir. Buradan bir kez daha tüm F.Bahçe taraftar gruplarına sesleniyorum:

‘ZARAR VERMEYİN, TEMİNATINIZ BENİM’

Aranızda Aziz Yıldırım ve yönetimi ile sorunları olanlar olabilir hatta bizleri sevmeyenleriniz de olabilir. Hatta aranızda F.Bahçe başkanlığı ve yönetimine aday olmayı tasarlayan isimler ile angaje olanlarınız dahi olabilir. Biliniz ki; bu düşünce ve niyetleriniz F.Bahçe’ye zarar verecek eylemler haline dönüşmediği sürece, tarafımızdan saygı ile karşılanacak ve düşüncelerinizi ifade edebilmenizin teminatı bizzat ben olacağım. Ancak unutmayın ki; F.Bahçe’nin zarar görmemesi, benim yaşama amacımdır. Ve F.Bahçe’ye zarar veren, verecek olan her kim olursa olsun, karşısında bizleri bulacaktır.

Yarınlar, F.Bahçe’nindir ve F.Bahçe’ye zarar verenler bu yarınlarda olmayacaklardır.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA